Користувач
Четверг
29.10.2020

Вітаємо Вас: Гость
Група: Гості
IP Адреса: 34.236.245.255
Браузер:  


Головна » 2019 » Октябрь » 01

 
 
Ми у відповіді за наших менших друзів
      Враховуючи складну ситуацію, що склалась сьогодні в Україні у сфері поводження з домашніми тваринами та регулюванні чисельності безпритульних тварин учні нашої школи  долучились 2-4 жовтня 2019 року до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (відзначається 4 жовтня). 
        За результатами проведення уроків доброти 2 жовтня 2019 року буде зафіксовано новий рекорд України – «Найбільша кількість уроків добра» (в разі підтвердження проведення більш ніж 6 542 уроків 2 жовтня 2019 року).
 
Переглядів: 188 | Додав: olstim | Дата: 01.10.2019

 
 
Гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

Відповідно до плану роботи управління освіти Миколаївської міської ради на 2019 рік, з метою активізації різноманітних форм роботи зі здобувачами освіти, що спрямовані на інтелектуальний і духовний розвиток дітей та підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення своїх знань у галузі природничих та гуманітарних наук у школі було організовано  виставку робіт  «Космічні фантазії». 
Переглядів: 217 | Додав: olstim | Дата: 01.10.2019Олімпійський тиждень у школі


      Щороку у вересні уся шкільна родина стає активними учасниками Олімпійського тижня в школі, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.  
      З метою пропаганди серед дітей та учнівської молоді здорового способу життя та сприянню залучення їх до активних занять спортом протягом тижня   було організовано та проведено ряд заходів для школярів:
•    09.09.2019  було проведено Олімпійський урок для учнів 1-4, 5-11 класів «Діти – олімпійська надія України».   Для учнів 4-х класів учитель фізкультури Новосьолова І.О. провела єдиний урок «У країні Олімпії» з метою ознайомлення з олімпійською символікою, історією, на урок були  запрошені: МС з плавання, чемпіонка України  Бойченко В.Є., КМС з плавання, призерка чемпіонату України Татерук Т.О., КМС з плавання, учасниця чемпіонату України Разецковська К.Ю.
 
Переглядів: 161 | Додав: olstim | Дата: 01.10.2019Шкільна виставка квітково-овочевих композицій

      
        День міста -  це особливий день, адже водночас ми не тільки святкуємо, а й маємо можливість вкотре відчути свою приналежність до великої родини – миколаївців.   Тож до Дня міста учнями школи було організувано в школі конкурс квітково-овочевих композицій. У ході підготовки до конкурсу  колективи класів  проявили себе справжньою шкільною родиною, залучивши до участі батьківську громадськість. 
Було визначено кращі композиції :
3-Г (кл.керівник Шевякова Ю.М.),
6-Б (кл.керівник Чеховська Н.П.)
6-А (кл.керівник Шевчук А.І.),                                
8-А (кл.керівник Бойко О.В.). 
      Дитяча зона творчості створила цього дня святковий настрій у школі. 
 
Переглядів: 152 | Додав: olstim | Дата: 01.10.2019

Емблема школи
Корисні посиланняCopyright zosh48mk © 2020