Користувач
Четверг
29.10.2020

Вітаємо Вас: Гость
Група: Гості
IP Адреса: 34.236.245.255
Браузер:  


Головна » 2019 » Сентябрь » 07

 
 

Наказом МОН України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення ЗНО.

Реєстрація учасників триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти матимуть змогу реєструвати своїх учнів для складання ДПА у форматі ЗНО до 17 березня.

Зверніть увагу! Додаткового періоду для перереєстрації учасників ЗНО 2020 року не передбачено. Тому змінити дані можливо буде лише у визначені терміни – до 25 березня.

До 30 квітня 2020 року учасники зможуть завантажити зі своїх інформсторінок запрошення-перепустки з указаним часомі місцем проведення тестувань.

Переглядів: 174 | Додав: olstim | Дата: 07.09.2019

 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 21 серпня 2019 р. № 800

ПОРЯДОК
підвищення кваліфікації педагогічних і
науково-педагогічних працівників

Загальна частина


1. Цей Порядок визначає процедуру, види, форми, обсяг (тривалість), періодичність, умови підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти і установ усіх форм власності та сфер управління, включаючи механізм оплати, умови і процедуру визнання результатів підвищення кваліфікації.
Особливості організації підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних  працівників, що не суперечать цьому Порядку,  визначаються:
у приватних і корпоративних закладах освіти — їх засновниками або уповноваженими ними органами;
у закладах спеціалізованої освіти, закладах із специфічними умовами навчання, закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання — державними органами, до сфери управління яких належать такі заклади освіти.
Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти і установ (далі — заклади освіти) забезпечується їх засновниками (або уповноваженими ними органами) та органами управління відповідних закладів освіти у межах повноважень та відповідно до законодавства.
2. Педагогічні і науково-педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати свою кваліфікацію.
3. Метою підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.
Для забезпечення підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників необхідно виконати завдання з:
удосконалення раніше набутих та/або набуття нових компетентностей у межах професійної діяльності або галузі знань з урахуванням вимог відповідного професійного стандарту (у разі його наявності);
набуття особою досвіду виконання додаткових завдань та обов’язків у межах спеціальності та/або професії, та/або займаної посади;
формування та розвитку цифрової, управлінської, комунікаційної, медійної, інклюзивної, мовленнєвої компетентностей тощо.
Переглядів: 172 | Додав: olstim | Дата: 07.09.2019

Емблема школи
Корисні посиланняCopyright zosh48mk © 2020