Користувач
Среда
28.10.2020

Вітаємо Вас: Гость
Група: Гості
IP Адреса: 34.236.245.255
Браузер:  


Навчально-педагогічний проєкт «Інтелект України»
https://intellect-ukraine.org/
 
Мета Всеукраїнського науково-методичного проекту «Інтелект України»: впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та  учнівської молоді.
 
Завдання проєкту:
створення науково обґрунтованої та експериментально перевіреної системи пошуку та відбору академічно обдарованих дітей та учнівської молоді, з метою подальшої освіти, яка б дозволила повністю реалізувати їх творчий потенціал;
•    створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи освіти для академічно обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів;
•    створення науково і методично обґрунтованої та експериментально перевіреної системи підготовки педагогічних кадрів для роботи з академічно обдарованими дітьми та учнівською молоддю. 
 
Нормативна база проєкту:
 
•    Наказ Міністерства освіти і науки України «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі навчально-виховного комплексу № 169 м. Харкова» № 1218 від 30.12.08 р.
•    Наказ Міністерства освіти і науки України «Про завершення І (організаційно-підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи на базі навчально-виховного комплексу №169 м. Харкова» № 898 від 28.09.09 
•    Наказ Міністерства освіти і науки України«Про розширення бази для експериментального впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України»№925 від 04.10.2010р.
•    Наказ Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України «Про розширення бази для експериментального впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» №790 від 14.07.2011р.
•    Наказ Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України «Про продовження впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України в практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів України» №797 від 10.07.2012р.

Основні правила проєкту:
•    дитина може бути успішною і має бути успішною у школі;
•    дитині має бути цікаво на уроках;
•    дитині має бути комфортно в класі.
 Проєкту «Інтелект України» учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:
Розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики.
Сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу.
Вільно спілкуватися іноземними мовами.
Сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, успішної участі в олімпіадах з цих навчальних предметів (навчальні предмети «Я і Україна», «Еврика»).
Сформувати компетентність «Умій учитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаймося разом»
 
Вправа «Намалюй піктограми до слів»

Комбінаторні задачі

 
Освітній науково-педагогічний проект «Інтелект України»
Шановні батьки майбутніх першокласників!
 
Ми маємо нагоду привітати Вас з Новим 2020 роком, якого так чекала Ваша малеча. Мабуть прихід Святого Миколая, для нас, дорослих, теж дуже важливо. Ми звертаємось до нього з проханням допомогти здійснити наші мрії, подарувати довгі роки здорового, щасливого життя, а подумки, розуміючи, що наші діти у 2020 році будуть долати нові вершини у своєму житті, стануть учнями, зустрінуться зі своєю Першою вчителькою! Як складуться стосунки у Вас і Вашої дитини з вчителькою, однокласниками! Ці питання дуже суттєві і важливі. Тут ми будемо Вам намагатися допомогти.
Але ще є дуже важливе питання, до якого причетні тільки Ви дорослі – батьки! Ви маєте обрати освітню програму за якою будуть навчатися Ваші діти. Сьогодні в освітньому просторі діють 10 державних освітніх програм, серед них дві Типові, які розроблені під керівництвом МОН України, інші 8 розроблені науковцями та вчителями-практиками, які базуються на найкращому світовому та європейському досвіді.
Наша освітня програма, яка має назву «Інтелект України», одна з них -  успішно реалізується в Україні з 2008 року, має багато прихильників серед батьківської спільноти. В цьому році ми мали перших випускників і вони нас порадували успіхами при здачі ЗНО (бали 170-200), всі вступили до вишів на бюджетну форму навчання. Це наша гордість, щастя батьків, діти обрали різноманітні професії, але всі вони перспективні,  на ринку праці, тому що ми приділяємо велику увагу природничо-математичній освіті (STEM-освіті).
Детально Ви зможете ознайомитися з проєктом на нашому сайті «Інтелект України».
Крім того, Ви будете отримувати інформацію, практичні поради, відповіді на Ваші питання - професійні зустрічі з психологом ПроєктуЩербаковою Оленою Олександрівною, кандидатом психологічних наук, а також з лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, його директором – професором Даниленко Георгієм Миколайовичем, доктором медичних наук.
А ми з січня місяця розпочнемо підготовку Вас і Ваших дітей до школи на нашому сайті (на окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями»). Раді будемо з Вами зустрітися.

Команда «Інтелекту України»

 
Емблема школи
Корисні посиланняCopyright zosh48mk © 2020