Користувач
Сьогодні: Середа,
17.10.2018

Вітаємо Вас: Гость
Група: Гості
IP Адреса: 54.224.118.247
Браузер:  

Блоги вчителів
Ельцова Т.А. Салата М.Є. Яблонська С.М. Олійник О.О. Кирилюк Л.І.
Останні коментарі
Погода
Я маю право
 

ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ПРАВА ДИТИНИ

  • 20 листопада Всесвітній День дитини.

Офіційно це свято з’явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення належних умов для їхнього життя.

20 листопада 1959 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Декларацію прав дитини .

27 вересня 1991 року Україна приєдналася до Конвенції про права дитини, ратифікувала її та підписала Факультативний протокол до Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.

З цього часу Конвенція про права дитини є частиною національного законодавства України.

Декларація – документ, офіційна заява, де проголошуються основні принципи.

Конвенція – різновид міжнародного договору, що встановлює взаємні права і обов’язки сторін.

Післявоєнне облаштування світу потребувало вироблення якісно нових міжнародно – правових стандартів прав людини, що втілилося в ухваленні Загальної декларації прав людини на засіданні Генеральної асамблеї ООН 10 грудня 1948 року.

Декларація вперше сформулювала основоположні права, які повинна мати кожна людина. Україна (на той час – УРСР) ратифікувала Загальну декларацію ООН у 1973 році.

Вона є складовою Міжнародного Білля прав людини. Цей документ, крім Загальної декларації прав людини (1948), включає Міжнародний пакт прогромадянські і політичні права (1966) і Міжнародний пакт про соціальні, економічні і культурні права (1966). Це основоположні документи про права людини в світі. Їх вважають авторитетним набором міжнародних стандартів прав людини. Це назва підкреслює значну взаємопов'язаність цих трьох документів

Адреса школи
54051
м. Миколаїв
вул. Генерала Попеля,164
Телефони:
(0512) 64 02 84 - Приймальня
(0512) 64 02 81 - Завуч
(0512) 64 02 86 - Черговий

Переглянути адресу на мапі

Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України Департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністарції Управління освіти Миколаївської міської ради Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Миколаївський науково-методичний центр Освітній портал «Педагогічна преса» Мала академія наук України Український центр оцінювання якості освіти Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти Методичний портал Початкова освіта Миколаєва Щоденник.ua - шкільна освітня мережа Шкільні підручники та посібники
Статистика
Зареєстрованих: 237
Нових за місяць: 4
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 1
Нових сьогодні: 0
Лічильники
Онлайн лист
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сьогодні нас відвідали:
Svetlana, nataliosipenko
Copyright zosh48mk © 2018