Користувач
Среда
28.10.2020

Вітаємо Вас: Гость
Група: Гості
IP Адреса: 34.236.245.255
Браузер:  


Учнівське самоврядування в ЗОШ № 48

Учнівське самоврядування – це творча співпраця учнів та педагогів, спосіб виявлення організаторських та виконавських можливостей учнів у різних видах діяльності, спілкування та відносин. Це один із методів формування в колективі громадської думки та вироблення управлінських навичок, умінь та якостей.

Метою самоврядування : спільна колективна творча справа, яка має об’єднати навколо себе максимальну кількість учасників, дати можливість кожному спробувати свої сили, розкрити здібності і можливості. Ознайомлення з історією, славними традиціями України; виховання бережливості у всьому, поваги і любові до своєї родини, виховання громадянина України – носія національних цінностей та загальнолюдських надбань. Залучення учнів школи до проведення навчального та виховного процесу, виховання  національної свідомості, соціально активної особистості.   Самоврядування є спільною колективною творчою справою, яка об’єднує навколо себе максимальну кількість учасників, дає можливість кожному спробувати свої сили, розкрити здібності і можливості. Робота органів учнівського самоврядування направлена саме в таке русло, допомагає згуртувати учнів, сприяє самореалізації їх здібностей та організації їх позашкільного життя.

Учнівське самоврядування в нашій школі з року в рік, збільшує число виконаних справ і поставлених цілей, які ми виконуємо без сторонньої допомоги. Вважаю, що учнівське самоврядування працює на достатньо дієвому рівні, хоч були досягнення, та ще є недоліки. Моє завдання, як педагога –організатора, полягає в тому, щоб робота учнівського самоврядування була направлена так, щоб від рівня, коли рішення приймається з ініціативи дорослих разом із дітьми до того рівня коли рішення, що приймаються з ініціативи дітей під керівництвом дорослих. Коли ініціатива належить дітям, вони беруть активну участь у процесі прийняття рішень, але під керівництвом дорослих. Лише через особисту участь вони можуть розвинути власні здібності і навички, сформувати життєві цілі самоствердитись і самореалізуватись, а допомогти їм –наше завдання, завдання всього педагогічного колективу.
 

Педагог-організатор школи        Кротова О.М.

 


Емблема школи
Корисні посиланняCopyright zosh48mk © 2020